ŽIADA SI NOVÝ PROJEKTOVÝ ZÁMER NOVÝ WEB?

Máte nový projekt, ktorý si žiada nový web? Alebo ste zmenili zameranie projektu, ktoré neladí s pôvodným designom? Alebo proste merania a analýzy hovoria o tom že je čas pre radikálnu zmenu? Ak je tu v odopvedi nejaké to „ÁNO“, kontaktujte nás a vymyslíme stratégiu pre Váš nový projekt.

TAKTO POSTUPUJEME PRI VYTVÁRANÍ WEBU

ANALYZUJEME POTREBY

robíme sériu užívateľských testov k vytvoreniu čo najlepšieho webu

TVORÍME WEB

definujeme a vytvárame vizuálny a obsahový štýl vašej webovej prezntácie / aplikácie / portálu …

TESTUJEME

s hotovým webom ešte nič nie je hotovo. nastáva testovanie a skúmanie úspešnosti webu a napĺňania cieľov

POĎME VYTVORIŤ WEB, KTORÝ POTIAHNE VÁŠ BUSINESS VPRED

napíšte nám Váš zámer a my sa Vám ozveme

Povedzte nám o Vašom novom webe

PREZRITE SI WEBY ČO SME VYTVORILI ALEBO POSUNULI VPRED

baterka.com

baterka.com

web reštaurácie Baterka v Pražských Holešovicích, kde vám nachystajú mega burger a vytočia plzničku. Denné menu a ďalšie vychytávky priamo na mieste.

domyvelkezbozi.cz

domyvelkezbozi.cz

Realitný projekt rezidentných domov. Nové domy v Poděbradech práve k dispozícií. Vyberte si svoj dom snov, nechajte si ho postaviť a chillujte si v ňom.

ockocka.sk

ockocka.sk

Nájdete ich roztratené po celom Slovensku. Kocky. OC Kocky. Mini obchodné centrá so širokou paletou obchodov a služieb. Navštívte a nakupujte odušu.

winney.sk

winney.sk

Tvoríme weby a staráme sa o ne už viac ako 15 rokov. nechajte si vyrobiť web u nás a nechajte si ho v starostlivosti projektu websitting.

samsonpartners.sk

samsonpartners.sk

Ak balancujete na hrane, alebo sa len potrebujete zorientovať v právnom svete … alebo budujete veľké veci a právny servis jednoducho treba, viete kam máte zájsť a o koho sa oprieť.

mnnp.cz

mnnp.cz

Městská nemocnice následné péče, Praha. Proste nemocnica pre dlhodobo nemocných, kde sa o Vás pekne postarajú.

galerialc.sk

galerialc.sk

Shopping mall v Lučenci na Slovensku. Nakúpite čo len chcete, zabavíte sa, zašportujete, napapáte a tak. Keď sa vyskytnete v Lučenci, určite zájdite.

baterka.com

publicfinance.undp.sk

Slovenská republika sa s spolu s ostatnými krajinami sveta zaviazala k plneniu Cieľov udržateľného rozvoja (SDGs) a Agendy 2030, a tým zdieľa zodpovednosť za podporu trvalo udržateľného rozvoja vo svete.

prestigestone.cz

prestigestone.cz

Keď obklad tak u prestigestone. Do kameňákov s nimi nechoďťe, sú to fakt odborníci a kameň im leží priamo pri nohách. Radosť pozieť a omakať. Takže ak nejaké super veci v tomto segmente tak ku ním. Vyladili sme im troška web, pozrite si.

aquarionovezamky.sk

aquarionovezamky.sk

Shopping mall v Nových zámkoch na Slovensku. Nakúpite čo len chcete, zabavíte sa, zašportujete, napapáte a tak. Keď sa vyskytnete v Nových Zámkoch, určite zájdite.

miramid.cz

miramid.cz

Spoločnosť čo Vás zbaví azbestu, postaví vám dom, porieši stupačky, namontuje sadrokaróny úplne že všade. Super stavbárska firma.

borro.com