Prečo si vybrať nás pre Vaše domény a hosting

Hľadáte výhodné domény a hosting na Slovensku? Nezameriavame sa na to, aby sme ponúkali najnižšie ceny, ale na to, aby sme našim klientom poskytli najlepšiu hodnotu za ich investíciu.

Naša skutočná výhoda spočíva v našich kvalitných službách a prispôsobivej podpore. Okrem toho, že Vám poskytneme konzultáciu a nastavíme hosting na mieru, sme aj odborníkmi v riešení technických problémov. Náš tím sa postará o havárie, útoky, zálohovanie a obnovenie Vašej webovej stránky rýchlo a spoľahlivo. To nás robí najvýhodnejším hostingovým riešením na Slovensku.

A to nie je všetko! Naša podpora nie je iba o telefóne alebo chate, sme tu, aby sme Vám pomohli s akýmkoľvek problémom, ktorý môžete mať s Vašou webovou stránkou. Sme presvedčení, že naše služby poskytujú najlepšiu hodnotu za investíciu na Slovensku.

Nemusíte hľadať ďalej, nechajte nás sa postarať o Vaše webové riešenia a vy sa môžete sústrediť na to, čo robíte najlepšie – Váš biznis. Vyskúšajte nás ešte dnes a presvedčte sa o našej kvalite a hodnote, ktorú ponúkame.

Migrujte svoj web k nám!

.sk / .cz

18 EUR / rok

.eu / .com

17 EUR / rok

hosting do 4GB

32 EUR / rok

hosting do 20GB

48 EUR / rok

ešte viac?

kontaktujte nás

presmerovanie

15 EUR / rok

*ceny sú platné od 1. 4. 2023

ČO SÚ NAŠE PREDNOSTI

HOSTING A KAPACITY

do 4GB / do 20GB
web priestoru s presahom bez poplatkov
neobmedzené databázy, mail adresy, subdomény…

RÝCHLOSŤ

Frčíme na rýchlych SSD diskoch na servroch WebSupportu.

STAROSTLIVOSŤ

Nastavenia s Vami prekonzultujeme, upozorníme Vás na zmeny, aktualizácie a všetko potrebné čo treba nastaviť aby Váš web bol v pohode.

OBNOVENIE

Obsah stránky pravidelne zálohujeme a uchovávame 14 dní. Obnovenie zmazaných súborov alebo resetovanie nastavení realizujeme na počkanie.

SUPPORT

Na vaše e-maily odpovieme ASAP, prípadne Vás prevelíme na podporu WebSupport PO – ŠT (8:00 – 22:00) / PI – NE + štátne sviatky (8:00 – 19:00). Neváhajte nás kontaktovať.

WEBSITTING

Priamo či nepriamo? WebSitting je prémiová služba, ktorá sa Vám postará o zámer Vášho webu. Najlepšie je ju využiť s kvalitným hostingom, kde garancia vytunenia výkonu a naplnenia zámeru webu je najefektívnejšia.

Presmerovanie

Presmerovanie vám pomôže priviesť návštevníkov z viacerých domén do jednej konkrétnej. Môžete zvoliť, či bude toto presmerovanie maskované alebo viditeľné.

Maskované presmerovanie
Po zadaní adresy typu maskovanadomena.sk odošle server obsah prehliadaču z cielovadomena.sk
v prehliadači bude používateľ stále vidieť doménu, ktorú si sám napísal: maskovanadomena.sk
cielovadomena.sk musia byť umiestnené na našich serveroch.

Viditeľné presmerovanie
Po zadaní adresy typu nemaskovadomena.sk presmeruje prehliadač odkaz na cielovadomena.sk
v prehliadači sa používateľovi zobrazí adresa, na ktorú bol cielovadomena.sk presmerovaný.
cielovadomena.sk nemusí byť na našich serveroch.

Presmerovanie jednej webky na viac web adries
Ak máte web vo viacerých jazykoch. S čistým svedomím si ho nechajte na jednom hositngu a zmeňte len presmerovanie na viaceré domény.