Získajte nový web, ktorý zaujme a priláka zákazníkov!

Hľadáte spôsob, ako vylepšiť Váš nový projekt a získať nový web, ktorý priláka viac zákazníkov a zvýši Vašu návštevnosť? Ak sa ocitáte v takejto situácii, neváhajte nás kontaktovať. Naši skúsení profesionáli Vám pomôžu navrhnúť stratégiu pre Váš nový projekt, ktorý prinesie rýchly návrat investície a presvedčí Váš cieľový trh o kvalite Vašej značky.

TAKTO POSTUPUJEME PRI VYTVÁRANÍ WEBU

ANALYZUJEME POTREBY

robíme sériu užívateľských testov k vytvoreniu čo najlepšieho webu

TVORÍME WEB

definujeme a vytvárame vizuálny a obsahový štýl vašej webovej prezntácie / aplikácie / portálu …

TESTUJEME

s hotovým webom ešte nič nie je hotovo. nastáva testovanie a skúmanie úspešnosti webu a napĺňania cieľov

POĎME VYTVORIŤ WEB, KTORÝ POTIAHNE VÁŠ BUSINESS VPRED

napíšte nám Váš zámer a my sa Vám ozveme

Povedzte nám o Vašom novom webe

PREZRITE SI WEBY ČO SME VYTVORILI ALEBO POSUNULI VPRED

websitting.sk

websitting.sk

Tento namakaný web, kde vám skonzultujeme a vypracujeme taký web, aký vám pomôže vo Všom businesse.

baterka.com

baterka.com

web reštaurácie Baterka v Pražských Holešovicích, kde vám nachystajú mega burger a vytočia plzničku. Denné menu a ďalšie vychytávky priamo na mieste.

ockocka.sk

ockocka.sk

Nájdete ich roztratené po celom Slovensku. Kocky. OC Kocky. Mini obchodné centrá so širokou paletou obchodov a služieb. Navštívte a nakupujte odušu.

winney.sk

winney.sk

Tvoríme weby a staráme sa o ne už viac ako 15 rokov. nechajte si vyrobiť web u nás a nechajte si ho v starostlivosti projektu websitting.

samsonpartners.sk

samsonpartners.sk

Ak balancujete na hrane, alebo sa len potrebujete zorientovať v právnom svete … alebo budujete veľké veci a právny servis jednoducho treba, viete kam máte zájsť a o koho sa oprieť.

mnnp.cz

mnnp.cz

Městská nemocnice následné péče, Praha. Proste nemocnica pre dlhodobo nemocných, kde sa o Vás pekne postarajú.

galerialc.sk

galerialc.sk

Shopping mall v Lučenci na Slovensku. Nakúpite čo len chcete, zabavíte sa, zašportujete, napapáte a tak. Keď sa vyskytnete v Lučenci, určite zájdite.

baterka.com

publicfinance.undp.sk

Slovenská republika sa s spolu s ostatnými krajinami sveta zaviazala k plneniu Cieľov udržateľného rozvoja (SDGs) a Agendy 2030, a tým zdieľa zodpovednosť za podporu trvalo udržateľného rozvoja vo svete.

prestigestone.cz

prestigestone.cz

Keď obklad tak u prestigestone. Do kameňákov s nimi nechoďťe, sú to fakt odborníci a kameň im leží priamo pri nohách. Radosť pozieť a omakať. Takže ak nejaké super veci v tomto segmente tak ku ním. Vyladili sme im troška web, pozrite si.

aquarionovezamky.sk

aquarionovezamky.sk

Shopping mall v Nových zámkoch na Slovensku. Nakúpite čo len chcete, zabavíte sa, zašportujete, napapáte a tak. Keď sa vyskytnete v Nových Zámkoch, určite zájdite.

miramid.cz

miramid.cz

Spoločnosť čo Vás zbaví azbestu, postaví vám dom, porieši stupačky, namontuje sadrokaróny úplne že všade. Super stavbárska firma.

borro.com

borro.com

Borro je pôžičkáreň/záložňa pre majetných týpkov čo posúvajú svoje investície ďalej. Takže ak sa ti v garáži váľajú nepoužité lambá, alebo máš doma zbytočných Picassov, založ ich a penízky investuj.

volkswagenblog.sk

volskwagenblog.sk

Nepoznáte volkswageny? Jasné, ja som si tiež myslel že poznám, ale živú automobilku spoznáte podľa toho čo sa v nej deje. Veľa super info vo VW blogu.

termovision.sk/

termovision.sk

Máte komín? šup z neho spraviť krb, nech je teplo domova zážitkom, radosťou a účelom. Plus komíny a všetko okolo toho. Tip top predajňa, servis montáž all in inclusive na Slovensku. Valaská dubová – kde? Keď budete v Ružomberku, tak to stočte pár kilákov na sever a nechajte si poradiť.

POĎME VYTVORIŤ WEB, KTORÝ POTIAHNE VÁŠ BUSINESS VPRED

napíšte nám Váš zámer a my sa Vám ozveme

Povedzte nám o Vašom novom webe